Vitamíny pro zaměstnance

Jako jediní na českém trhu nabízíme vitamíny pro zaměstnance a klienty s vlastním složením a designem

V rámci projektu "Věnujte zdraví" pomáháme firmám a podnikům zajistit hodnotné dárky pro své zaměstnance a klienty ve formě vitamínových doplňků s vlastním složením a grafickým návrhem obalu, kde můžete zaměstnancům a klientům poděkovat a umístit např. vlastní firemní logo popř. text s firemními hodnotami.

Vitamíny pro zaměstnance

Věnujte zdraví svým zaměstnancům

Moc dobře si uvědomujeme, že zaměstnanci jsou nejcennějším aktivem firmy. Zdravý a spokojený zaměstnanec hraje důležitou roli v každé firemní kultuře. Ať už svými výkony nebo ve vztahu s klienty a dodavateli.

Existuje bohužel mnoho faktorů, které zdraví zaměstnanců ovlivňuje např. uzavřené klimatizované prostory, nebo naopak prašné haly s vysokým hlukem a teplotou, ale také fyzické a psychické vypětí a stres

Dejte svým zaměstnancům najevo, že Vám na jejich zdraví opravdu záleží.

Věnujte jim kus zdraví ve formě vitamínových doplňků ve vzhledném balení např. s Vaším firemním logem a poděkováním.

Vitamíny pro klienty

Věnujte zdraví svým klientům

Stejně jako jsou pro firmy a podniky důležití zaměstnanci a jejich zdraví, také klienti a obchodní partneři ocení Vaši snahu jim dokázat, že Vám také na jejich zdraví záleží.

Nelámejte si hlavu s vymýšlením dárků pro své klienty a obchodní partnery, ale věnujte jim rovnou hodnotný dárek, který jim naznačí, že si jich opravdu vážíte.

Chcete věnovat zdraví?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.